Vybrané reference

NEBE NÁBYTEK

Naše společnost se zabývá prodejem nábytku. Nejvíce obchodů nám přináší náš e-shop.

Z tohoto důvodu je pro nás velmi důležitá internetová reklama.

Vyzkoušeli jsme více typů reklamy a zjistili jsme, že spolupráce s ABC České Hospodářství, patří k velmi efektivním.

Systém nabídek je velmi přehledný a díky nim oslovíme široký okruh zákazníků.

Spolupráce jsme si nejdříve vyzkoušeli na jeden rok. Za tento rok se nám zvýšil obrat, proto jsme uzavřeli novou smlouvu a to na pět let za příznivou cenu.

Děkujeme tímto společnosti ABC České Hospodářství za šikovný nástroj, díky kterému se naše podnikání stalo úspěšnějším.


Martina Nebeská
majitelka

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

S firmou ABC České hospodářství spolupracujeme již třetí rok a jelikož jsme se službami spokojeni, uzavřeli jsme letos kontrakt na dalších pět let.

Jsme specializovaný velkoobchod se svítidly a provozujeme e-shop www.uni-svitidla.cz

Naše webová prezentace na portále ABC České hospodářství se díky klíčovým slovům ukazuje na předních místech ve vyhledávačích Google a Seznam. Přináší nám to nové zákazníky z řad stavebníků, kterým nabízíme kompletní dodávky osvětlení domů, kanceláří a provozoven.

Spolupráce se také projevila ve zvýšeném zájmu o náš e-shop a následném nárůstu objednávek. To nás donutilo začít stavět nové skladové centrum. Zde se budou veškeré zakázky vyřizovat rychleji a pomůže nám zvládat ještě větší počet objednávek.

Postupně začínáme využívat i systém na zadávání poptávek pro vše, co naše firma potřebuje pro svůj rozvoj.

Věřím, že i v budoucnu pro nás bude spolupráce s ABC České hospodářství přínosem.


Jan Fulín
majitel

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Firma ISOLUND s.r.o. se zabývá prodejem náhradních dílů pro nákladní vozy, autopříslušenství, spotřebního materiálu a autokosmetiky.

Pro naši firmu je velmi důležitý každodenní kontakt se zákazníkem, a toto jsme právě našli až ve spolupráci s ABC Českého Hospodářství a.s., která nám zajišťuje naši prezentaci pro potenciální zákazníky. Velkým přínosem je pro nás také zviditelnění se na internetu, což zvyšuje návštěvnost naší prodejny a tím také větší počet zákazníků.

S ABC jsme neustále v kontaktu, a tak se nám dostávají novinky, které využíváme v plné míře a neustále překvapujeme naše zákazníky, kteří nás pak hodnotí jako firmu, která také neustále inovuje a přichází s něčím novým.

Těším se na další období spolupráce.


Pavel Antony
Jednatel společnosti

PALI s.r.o.

Zdravím,

protože vyrábíme linky a zařízení pro stáčení nápojů, musíme být dobře dohledatelní pro svoje zákazníky nejen v České republice, ale i v zahraničí.

O naší spokojenosti s ABC Českého Hospodářství nejvíce vypovídá, že s Vámi spolupracujeme již více než patnáct let.

Po celou dobu spolupráce oceňujeme, že se Vaše služby neustále vyvíjejí podle požadavků trhu. Ať už se to týká prezentace – mikrostránek, tak i při vyhledávání na vyhledávačích. Vyhovujeme nám také rozšíření databáze do zahraničí – v současné době využíváme prezentaci také v Polsku.


Jiří Kroupa
jednatel

Zámečnictví KLIMEŠ-spojovací materiál

Klientem ABC Českého Hospodářství jsme již jedenáct let. Spolupráce nám vyhovuje zejména proto, že si sami můžeme aktivně oslovovat nové zákazníky. Neustále jsou informováni o našich nových produktech a službách. Přínosem je také to, že jsme vidět díky ABC na předních pozicích na vyhledávačích.

V posledních letech jsme se rozhodli také dodávat na Slovensko. Nemáme tam svého obchodního zástupce. Využili jsme tedy možnosti přestavit slovenským firmám naše výrobky prostřednictvím ABC Slovenského Hospodárstva a získali jsme takto nové partnery.


Milan Klimeš
Majitel

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Po počáteční nedůvěře se kamkoliv v dnešní době zapisovat, jsem se nechala přesvědčit k prezentaci naší společnosti na ABC Českého hospodářství. Velmi se mi líbí možnost vytvářet stále nové nabídky na tržišti ABC a pak sledovat kdo a jak na ně reagoval.

Jsme zapsaní první měsíc a naše webová prezentace je již na první straně Google, což se mi dříve nepodařilo žádnou placenou optimalizací. Co je však nejzajímavější, již dnes mám novou zakázku ze zahraničí a to díky ABC.

Mám ráda věci, které fungují a ABC funguje tak, jak slibuje.


Jana Höklová
Ředitelka firmy HEDA export-import, spol. s r.o.

ARTEP

Se společností ABC Českého Hospodářství spolupracujeme od prosince 2012. Za tuto dobu jsme získali množství nových zákazníků.

Aktuální nabídky, které přes společnost ABC vytváříme, rozšiřují možnosti uplatnění na trhu s našim textilním sortimentem a pomáhají zjišťovat, o jaký druh našeho zboží je zrovna u zákazníků zájem a to díky jasným statistikám i přímým reakcím na zadané nabídky.

Se společností ABC Českého Hospodářství máme v současnosti dohodu o spolupráci na 5 let za velice vstřícnou cenu služeb. Po ročním hodnocení nemáme ke spolupráci žádné výhrady.

Služby společnosti ABC Českého Hospodářství nám vyhovují,  vkládání nabídek je jednoduché a jejich prezentace je rychlá a cílená.

Potenciálním  zákazníkům doporučujeme na základě našich zkušeností služby této společnosti vyzkoušet.


Ing. Ludmila Procházková
místopředseda družstva

ABC Českého Hospodářství, a.s. Všechna práva vyhrazena.